Yardım Sayfası

Gizlilik odeme.almasaluminyum.com.tr için bir kalite unsurudur. Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır Form doldurarak verdiğiniz kişisel bilgileriniz gizli tutulur ve üçüncü şahıslar ile asla paylaşılmaz.

odeme.almasaluminyum.com.tr güvenliğiniz için bazı güvenlik politikaları uygulamaktadır. odeme.almasaluminyum.com.trSSL (Secure Sockets Layer) şifreleme sistemi ile donatılmış olup provizyon işlemlerinde bu sistem devreye girer. Donanımsal olarak firewall donanımları kullanarak en üst seviye güvenlik sağlanmıştır. Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda tarayıcınızda bir anahtar işareti çıkmaktadır. Bu işaret sitemizde işlem yaptığınız hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görülemeyeceğinin garantisidir. Ayrıca yazılımsal olarak dataların güvenliği de sağlanmaktadır.

Sitemizde yapacağınız tüm ödemelerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 128 Bit SSL ve 3D Secure seçeneği ile kişisel ve kredi kartı bilgilerinizle çekinmeden sitemizde ödeme yapabilirsiniz.

odeme.almasaluminyum.com.tr kredi kartı bilgilerinizi kaydetmez ve saklamaz. Sitemizde yaptığınız her ödemede kart bilgilerini tekrar girmenizin nedeni budur.

3D Secure online alışverişlerin güvenliğini sağlamak için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle onaylama işlemi olarak ta bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Sitemizde yapacağınız tüm ödemelerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 128 Bit SSL ve 3D Secure seçeneği ile kişisel ve kredi kartı bilgilerinizle çekinmeden sitemizde ödeme yapabilirsiniz.

odeme.almasaluminyum.com.tr kredi kartı bilgilerinizi kaydetmez ve saklanmaz. Sitemizde yaptığınız her ödemede kart bilgilerini tekrar girmenizin nedeni budur.

3D Secure yöntemiyle yapılan ödemelerin tamamlanabilmesi için kart sahibinin işlem esnasında, banka tarafında kendisine verilen özel şifresiyle ödeme işlemini onaylaması gerekmektedir. Kredi kartı numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile, şifreniz sadece sizde olduğundan internet ortamında güvenli alışveriş yaparsınız.

Almış olduğunuz hizmet saatlerinde kullanılan hizmet saatleri için iade mümkün değildir. Ancak aldığınız hizmetten memnun olmamanız veya verilen hizmetin -hizmetin kusurundan kaynaklı- hizmet amacını yerine getirememesi durumunda 1/3 oranında iade yapılabilir.

Almış olduğunuz ürünleri ödemesinin yapıldığı günden itibaren 30 gün içerisinde iade edeblilirsiniz. Ürün iadesinde ürün bedeli hariç hizmet için alınan ücretler iade edilmez.

Alıcının cayma hakkını kullandığı durumlarda ya da siparişe konu olan ürünün çeşitli sebeplerle tedarik edilememesi veya Hakem heyeti kararları ile Tüketiciye bedel iadesine karar verilen durumlarda ,alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir.

Müşterimiz ürünü kaç taksit ile aldıysa Banka müşteriye geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra ,Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların Müşterimizin kredi kartına iadesi durumunda, konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına banka tarafından aktarılır. Müşterinin satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 iade yansıyacak ve müşteri iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda Almaş Alüminyum A.Ş., banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği müşteriye nakit para ile ödeme yapamaz. Üye işyeri yani Almaş Alüminyum A.Ş., bir iade işlemi sözkonusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, üye işyeri yani Almaş Alüminyum A.Ş. ilgili tutarı Bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince müşteriye nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, Almaş Alüminyum A.Ş. ' in bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.